Produktai

%%

Vaikiškas pledas LOS Mėlyna

39.40 31.60

Turime

Produkto kodas: 1826 Kategorija: Žyma:
Papildoma informacija
spalvos gaminyje

,

dydis

sudėtis

storis

Aprašymas

Vilnonis pledas vaikams su nuotaikingu briedžiuku. Žaidimams, poilsiui ir šaltukui atbaidyti.

Iš asmeninės patirties rekomenduojame šio dydžio pleduką vaikams iki 4 metų. Mes jį naudojome ir naujagimiui žiemą į vežimą, namuose įvilkdavome į užvalkaliukus, nes vilna turi pūkelius.

Tuomet nuo 2 iki 4 metų naudojome visur – namie, išvykose, mašinoje rytais ir dar daug visokių situacijų mūsų pledukas matė ir žinoma jį vis dar turime. Nuo 5 metų jau naudojome pleduką su gyvūnais 130×200 . Šiame amžiuje mūsų vaikui jau norėjosi įsisukti, įsisupti į pleduką, o prireikus atstodavo ir anklode 😉

 

Atraskite gamtos dovanojamas natūralias vilnos savybęs ir Jūsų poreikius atitinkančius gaminius!

Sukurta, išpuoselėta pagaminta ir išbandyta Lietuvoje!

 

Dvipusiškumas. Naudojama ypatinga žakardinio audimo technika išaudžia išskirtinius ir sudėtingus raštus. Pledų dvipusiškumas suteikia galimybę turėti du spalvinius pledo variantus viename gaminyje.
Spalvos išgautos aplinkai ir žmogui saugiais, sertifikuotais dažais. Vilna įsisavina dažus ne visada vienodai. Galimas nežymus spalvų skirtumas tarp tos pačios spalvos gaminių. Nuotraukose esančių gaminių atspalviai, peržiūrint, gali truputi skirtis dėl naudojamų skirtingų peržiūros įrenginių (monitorių).

 

Vilna – savitas, natūralus pluoštas. Skaitykite plačiau Savybės ir priežiūra