Produktai

Šalis DOTY Pilka

Produkto kodas: PP446-1 Kategorijos: ,
Papildoma informacija
dydis

spalvos gaminyje

,

storis

sudėtis

Aprašymas

Natūralios dovanos moterims. 100 % kokybiški vilnos šaliai pagaminti Lietuvoje. Išsirinkite mėgstamiausią spalvą ir mėgaukitės išskirtine šiluma.

Šilumos kupinas vilnos šalis su kutais apgaubs pečius ištisus metus. Elegancijai, žaismingumui, poilsiui ar kelionei – išsirinkite vilnos aprangos spalvas rytojui.

Sagė, dirželis ar sumanus, kitoks apgaubimas suteiks vis kitokią minkšto vilnos šalio išvaizdą. Apsigaubkite ir papildykite savo aprangos asortimentą šiltu, jaukumą aplink jus kuriančiu stiliaus akcentu.

 

Universalaus dydžio vilnonis šalis. Pritaikytas įvairaus dydžių savininkėms. Pačio šalio išmatavimai 65×180+20 cm kutai. Šalis apgaubia pečius ir yra su kišenėmis. Viena populiariausių mūsų prekių.

Jei ieškote dovanos mes Jums rekomenduojame rinktis šalį. Klientai juos perka dovanų žmonai, kolegei ar mokytojai. Tikime kiekviena moteris yra ypatinga, tad jei savo aprangoje dar neturite šalio – išbandykite.

Norvegiška baltųjų avių vilna iš gamtą tausojančių ūkių ir yra mulesing-free.  Pagaminta Lietuvoje!

 

Šalio spalva išgauta sertifikuotais dažais pagal EU reglamentus. Vilna įsisavina dažus ne visada vienodai. Galimas nežymus spalvų skirtumas tarp tos pačios spalvos gaminių.

Nuotraukose esančių gaminių atspalviai, peržiūrint, gali truputi skirtis dėl naudojamų skirtingų peržiūros įrenginių (monitorių).

Taikome nuolaidas kolektyvams, susisiekime!