Atsiskaitymo būdai

išsirinkite šiandiena Jums patogiausią mokėjimo būdą!

Elektroninės bankininkystės sistema

Pasirinkdami šį mokėjimo būdą Jums bus suformuotas mokėjimas saugioje, internetinių mokėjimų sistemoje Peysera. Atvertame mokėjimo lange matysite Moiros ir Payseros prekinį ženklą. Patvirtinkite mokėjimą ir apie jį mes sužinosime netrukus. Tai leis mums suskubti ir supakuoti Jūsų taip laukiamus gaminius pristatymui!

Atsiskaitykite naudodamiesi šiomis bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB bankas; AB „Swedbank“; „LUMINOR DNB“ bankas; „LUMINOR Nordea“ bankas; „Danske“ bankas; Šiaulių bankas; Medicinos bankas; „Citadele“ bankas

 

Bankiniu pavedimu

Apmokėkite užsakymą banko pavedimu. Atlikite įprastą pavedimą į moiros.lt sąskaitą. Labai svarbu, kad nurodytumėte savo užsakymo numerį mokėjimo paskirties laukelyje.  Visą pavedimui reikiamą informacija rasite skiltyje Rekvizitai. Iškart tik gavę Jūsų pavedimą suruošime ir išsiųsime Jūsų siuntinuką!

 

Atsiskaitymas grynais_ (laikinai neteikiama atsiskaitymo grynais paslauga)

Pasirinkdami šį atsiskaitymo būdą, kai prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu,  galėsite sumokėti už prekes grynaisiais pinigais kurjeriui. Sklandžiam apmokėjimui būkite pasiruošę tikslią pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Apmokėjus, kurjeris Jums išrašys kasos pajamų orderį ir įteiks Jūsų siuntą. Paimkite kasos pajamų orderį iš kurjerio, tai Jūsų prekių įsigijimą patvirtinantis dokumentas.

 

Iškilus klausimams būtinai susisiekite! Tegul moiros.lt gaminiai pasiekia jiems skirtus namus!